Viesu nams Saulgoži

Mēs atrodamies apmēram 30km no Rīgas. 5,2 km no Murjāņiem. Pirmais pagrieziens pa kreisi aiz ceļa zīmes “Murjāņi” (Rīgas-Valmieras šoseja virzienā no Rīgas). 

Viesu nams savu darbību ir uzsācis 2002. gadā, kad tika izveidota pirmā celtne – Dainu pirts. Ik gadu tiek izveidots, kas jauns. Katra lieta un būve ir tapusi ar īpašu rūpību un mīlestību. Galvenā mūsu motivācija, ir mūsu klientu labās atsauksmes!

Aicinām pie mums viesos! Klusuma un miera meklētājus, nogurušus pilsētniekus, ģimenes svētku svinētājus, pirts cienītājus, jautrus domu biedrus un kompānijas, divvientulības meklētājus. Darbadienās lētāk!

Novēlam ikvienam mūsu klientam atrast to īsto atpūtu un harmoniju atrodoties mūsu viesu namā. Lai pie mums jūsu pavadītais laiks ir pasakains un neaizmirstams!
VIESU NAMA SAULGOŽI SAIMNIEKi

SAULGOŽI

sazinies

Vai esi noguris no pārlieku lielās stresainās informācijas, kas ikdienas tiek publicēta plašsaziņas līdzekļos? Ja tā ir, tad mums tam ir risinājums, kas jau izsenis ir spējis palīdzēt mūsu senčiem – DABA. Rezervē savu atpūtu viesu namā Saulgoži un saņem savu enerģijas lādiņu no mūsu skaistās latvju dabas!

Negaidi – sazinies un rezervē, jo tas ir to vērts!